یکی از دو عنصری که می‌توانید با آنها بوی بد فاضلاب را از دربین ببرید , تهیه و تنظیم مخلوطی ازیک چهارم واحداندازه گیری آبلیمو و یک چهارم واحد اندازه گیری جوش شیرین است . 
رفع بوی فاضلاب با روش‎های خانگی نیز به صرفه‎تر است و نیز سریع‎تر . در شرایطی‌که هنگام پیاله شستن , باقی‎مانده مواد غذایی در لوله و سینک ظرفشویی باقی بماند و ذیل نرود , این مواد بعد از مدتی فاسد می‎شود و بوی دوچندان نامطبوعی ساخت خواهد کرد . 

برای رفع بوی فاضلاب , اگر‌چه مواد شیمیایی متفاوت ساخته شده‎اند , البته این مواد گازهای زیان آور ایجاد می‎کنند که برای سالمی و تنفس خطرناک میباشند و از طرفی موجب پوسیده شدن یا این که ترک شدن لوله‎های عبور فاضلاب می‎شوند و دردسرهای مرتبط با خویش را دارا هستند . 
درین مقاله مخصوص خبرنامه نیازمندی بازرگانی ترفندهایی خانگی برای از میان بردن بوی بد فاضلاب آشپزخانه را برای شما فراهم کرده‎ایم ; همراه ما باشید . 

آبلیمو و جوش شیرین 
خوبیِ به کار گیری از عنصرها ارگانیک آن است که مدام دراختیار بوده و بعد از به کارگیری می توان از رایحه خوش آنان استفاده نمود . یکی‌از دو عنصری که می‌توانید با آنان بوی بد فاضلاب را از فی مابین ببرید , تهیه و تنظیم مخلوطی از یک چهارم واحد اندازه گیری آبلیمو و یک چهارم واحد اندازه گیری جوش شیرین است . 
ین ادغام با عکس العمل های که از خویش ساخت می نماید , در رفع آلودگی و بوی بد دوچندان مطلوب است , از این رو مایع گازدار را داخل لوله فاضلاب بریزید و اذن دهید یک‌سری دقیقه بماند , بعد از آن به زمان 1 دقیقه شیر آب سرد را گشوده نهاده و اذن دهید آب مابقی مواد را از میان غالب شود . 

سرکه و جوش شیرین 
چاره ارگانیک دیگر استعمال از یک دوم واحداندازه گیری جوش شیرین و یک دوم واحداندازه گیری سرکه است . برای این خواسته جوش شیرین را باطن لوله ریخته و آن گاه سرکه را بر روی آن بریزید . فیض کار تولید مخلوطی گازدار , اسیدی و کار کشته بوده که می‎تواند آلودگی ها را از دربین غالب شود . این ادغام می بایست 5 دقیقه درون لوله ها بماند تا برخورد میان اسید و مرحله تماما صورت پذیرد . بعداز گذر این دوران زمان آب داغ باطن لوله به مقطع 30 ثانیه بریزید . 

راهبرد های خانگی با این‎که ضرری ندارند , ولی اقتدار اثر آن‎ها کمتر از مواد شیمایی است , در حالتی که بوی بد کماکان ادامه داشت راه‌حل ها را مجدد انجام دهید تا عطر رفع شود .