معرفی و مشخصات کارواش هوم لایت 150 بار مدل HPW150S

دقیق، زیبا، راحت، پر قدرت، کاربری آسان، سبک، ارگونومیک. کارواش 150 بار مدل HPW150S محصول شرکت هوم لایت تولید کننده ابزار با کیفیت و ظرافت و دقت بالا در کشور آلمان است. کارواش هوم لایت برای مصرف خانگی و صنعتی جهت شست شوی ماشین، حیاط ، پارکینگ و .... استفاده می شود.

کارواش هوم لایت 150 بار مدل HPW150S

مشخصات کارواش 150 بار HPW150S

محصولی که در بالا معرفی شد دارای موتوری با قدرت 2000 وات از نوع ذغالی یا یونیور سال می باشد. وزن نسبتا بالای 14 کیلوگرمی (بدون تجهیزات 12.1 کیلو گرم ) کارواش 150 بار هوم لایت با توجه به وجود چرخ قابل چشم پوشی است، که امکان حمل کارواش را سهل کرده است. این کارواش دارای شلنگ جمع کن دستی می باشد و امکان نصب متعلقات آن بر روی بدنه فراهم آورده شده است. حداکثر فشار جریان آب این کارواش 150 بار می باشد که تا 110 بار قابل تنظیم است. میزان حجم جریان خروجی آب نیز 400 لیتر در ساعت یا 6.7 لیتر در دقیقه می باشد. وجود قابلیت مکش آب در این مدل از کارواش هوم لایت امکان استفاده از آب دریاچه ، استخر و ... را هم ایجاد می کند. متعلقات همراه این در هنگام خرید کارواش شلنگ 5 متری، مخزن مواد شوینده، سوزن پاک کننده ی نازل، تفنگی، 2 عدد لنس (پاششی و تانکی) و نازل برای کاربران ارائه خواهد شد.

 

کارواش هوم لایت 150 بار مدل HPW150S

ویژگی های کارواش 150 بار هوم لایت

کارواش جهت تمیز کردن خودرو و سطوحی خارج از منزل است که با استفاده از دو نوع فشار قوی و ضعیف به کاربر خود اجازه استفاده ای آسان را می دهد. وجود دو لنس متفاوت برای تنظیم نوع فشار خروجی است که سری تانکی برای شستشو مکان هایی است که نیاز به شدت بالا در شستشو دارند و سری پاششی برای سطوحی است که از حساسیت به نسبت بالایی برخوددار هستند.

کارواش 150 بار HPW150S قابل حمل

همانطور که بیان شد وزن دستگاه کارواش 12 کیلوگرم است که به واسطه چرخ های پلاستیکی ساخته شده از جنسی مرغوب کار حمل و جابجایی بسیار آسان می شود. مخزن مواینده شوینده نیز به کاربر آسان تر کمک می کند و با اتصال به پشت بدنه ی کارواش به راحتی می توان با فشردن یک اهرم از آن استفاده نمود.